Sık Sorulan Sorular

Desnar Filo Kimdir?

Avantajlı fiyatlarla 0 km şirket aracını yerinden kalkmadan kiralama imkanı sunar. Desnar Filo’dan 0 km şirket aracı kiralamak istediğinde tüm işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirirsin. Çünkü Desnar Filo’da tüm kiralama süreci online’dır. Uzun evrak süreçleriyle uğraşmaz, işlemlerini tamamlar şirket aracını kolayca kiralarsın.

Neden Desnar Filo'yu Tercih Etmeliyim?

Şirket aracı kiralarken Desnar Filo'yu tercih etmek için çok neden var.

Avantajlı Fiyatlar - Desnar Filo'da her hizmet online verilir, kalabalık ekipler, bölge ofisleri yoktur. Dolayısı ile maliyetlerimiz düşüktür. Bu sayede en avantajlı fiyatlarla 0 KM şirket aracını kiralayabilirsin.

Self Servis Kiralama - Desnar Filo'da tüm araç ve fiyatlara ulaşabildiğin için, satış temsilcisinden günlerce teklif beklemene gerek kalmaz. Teklifini kendin oluşturabilir, kiralama işlemlerine kolayca başlayabilirsin.

Kullandığın KM Kadar Ödeme - Desnar Filo'da sözleşme ile belirlenen şartlar dahilinde kullandığın KM kadarını öder, kullanmadığını geri alırsın.

Hızlı Değerlendirme - Desnar Filo'da finansal firma değerlendirmen için günlerce beklemezsin. Findeks üyeliğin varsa firma bilgilerini web sitesine girerek, değerlendirme sonucunu dakikalar içinde alabilirsin.

Online Kiralama - Desnar Filo'da sözleşme evrakları için kargoya, teminat için bankaya gitmene gerek yoktur. Yerinden kalkmadan tüm işlemleri online gerçekleştirebilirsin.

Farklı Ödeme Seçenekleri - Desnar Filo'da farklı ödeme seçeneklerinden sana en uygun olanı tercih edebilirsin.

Filo'dan şirket aracını kiraladıktan sonra, Desnar Filo’nun tüm Türkiye’deki hasar-arıza servis ağından faydalanır; ikame araç, lastik değişim, bakım arıza gibi hizmetleri Desnar Filo profesyonelliği ile alırsın.

Desnar Filo'dan Nasıl Hizmet Alabilirim?

Kullanıcılarına hem avantajlı fiyatlar, hem de yerinden kalkmadan şirket aracı kiralama kolaylığı sunan Desnar Filo’dan hizmet almak çok kolaydır.

Aracınızı Seçin: İlk olarak size sunduğumuz birçok farklı marka ve model araçtan sizin için en uygun olanı belirlersiniz.

Bilgileri sisteme Gir: Aracı kiralayacak olan kişinin Ad, Soyad, İl, ilçe ve iletişim bilgilerini sisteme girersiniz.

İnceleme ve Onay: Müşteri temsilcilerimiz tarafından aranır ve gerekli işlemleri ardından araç kiralama işleminiz onaylanır.

Aracınız Hazır: Araç kiralama için gerekli evrakların tesliminin ardından aracınız sizler için hazırdır.

Desnar Filo'dan Kimler Uzun Dönem Kiralama Hizmeti Alabilir?

Uzun dönemli şirket aracı kiralamak isteyen tüm firmalar Desnar Filo'dan hizmet alabilirler.

Desnar Filo'dan Hangi Marka ve Modellerde Araç Kiralayabilirim?

Desnar Filo'da sunulan geniş marka ve model seçeneklerinden dilediğini kiralayabilirsin. Marka ve model seçeneklerimizi görüntüleyebilmek için Tüm Araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsin.

KM İadesi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Desnar Filo'da tercih ettiğin kilometreden az kullanman durumunda, kullanmadığın kilometreleri her yıl maksimum 3.000 km ve kontrat süren boyunca da toplam da 5.000 km olacak şekilde sana iade ediyoruz. Kullanmadığın kilometreler kontrat vadesi boyunca her bir yılın sonunda kilometre başına 1,5₺+KDV'ye kadar sana iade edilir. Fazla kullanım durumunda ise aştığın kilometreler yine kontrat vadesi boyunca her 1 yılın sonunda fatura edilir. İade ve fatura tutarı, seçtiğin araç segmentine göre farklılık gösterir.

Desnar Filo'dan Kiraladığım Araçları Kimler Kullanabilir?

Firmanıza kayıtlı personeller ve protokol yapılan şirket dışı kullanıcılar Desnar Filo'dan kiraladığınız şirket aracını kullanabilir.