Hakkımızda

Yıllar önce çıktığımız bu yolda Avcıoğlu Holding kuruluşu olan Desnar Filo olarak;

Yenilikçi bakış açımızla Türkiye’de kaliteli, güvenilir araç kiralamanın kolay yolu olmak için yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana sizler %100 güvenle , sorunsuz şekilde size en uygun araçlarınızı rezerve edip kiraladınız.

Desnar Filo kaliteli ve güvenilir araç kiralama hizmeti en uygun fiyata alacağınız yerdir. Ödeme seçeneklerimiz ve kampanyalarımızla sizlere avantaj ve kolaylıklar sunmaktayız. Zengin araç portföyümüzle siz değerli misafirlerimize dilediğiniz araçla hizmet verebilmenin gurunu yaşıyoruz. Özellikle erken rezervasyon yapmanız durumunda hemen hemen her model aracı dilediğiniz süre için kiralamanız mümkündür.

Avcıoğlu Holding olarak her gün tüm gücümüzle siz değerli misafirlerimizin en uygun fiyata en kaliteli hizmet ile araç kiralaması için çalışıyoruz. Güvenli araç kiralamanın önemini biliyoruz bu nedenle endişe duymamanız için araçlarımız her bir kullanım öncesi güvenlik kontrolünden geçmekte ve detaylı olarak temizlenmektedir.

Ekibimiz araç kiralama işleminizi keyifli bir deneyim haline dönüştürmek için çalışmaktadır. Konforunuzu arttırmak için sistemimizi teknolojik alt yapımız ile desteklemekteyiz.

En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğu bilinci ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yeni müşterilerimizin büyük çoğunluğu daha evvel Desnar Filo hizmeti alanların tavsiyesi ile bize ulaşanlardır.