Aydınlatma Metni

Desnar Filo Kiralama Şirketi  (‘’Desnar’’ olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerini sitede yer alan formların talep ettiği bilgileri kendi istekleri ile vererek siteye üye olan ya da kişisel bilgilerini vermeden yalnızca siteyi ziyaret eden gerçek veya tüzel kişiler (‘’Kullanıcı/Kullanıcılar’’ olarak anılacaktır.) tarafından desnarfilo.com (‘’websitesi’’ olarak anılacaktır. ) adresine verilen kişisel bilgilerin güvenlik ve gizliliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları gizlilik sözleşmesi ile açıklamaktadır.

Desnar’ı kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklerini ve kişisel bilgilerinizin (isminiz , soy isminiz, e-posta, adres, telefon ve kullanıcıya ait her türlü bilgiyi ifade eder.) gizlilik politikasında belirtildiği şekilde Desnar ve Servis ve Hizmet sağlayıcı firmalar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Toplanan toplanan kişisel bilgileriniz Desnar ve işbirliği içinde bulunduğu kişiler tarafından kişinin kimliği ifşa edilmeksizin, Desnar’ın şirket iç operasyonlarında, müşteriye bağlı süreç ve operasyonlarında ,pazarlama operasyonlarında, hukuksal ve Teknik ve idari sonucu olan faaliyetlerde ve kurumsal iletişim operasyonlarında kullanılabilir.

Toplanan veriler şirket iç operasyonlarında, müşteriye bağlı süreç ve operasyonlarında ,pazarlama operasyonlarında, hukuksal ve Teknik ve idari sonucu olan faaliyetlerde ve kurumsal iletişim operasyonlarında süreçlerin yürütülmesi amaç ve doğrultusunda iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, kanunen yetkili kurumlara ve yetkili özel kişilere aktarılabilecektir.

Toplanan verilerin Desnar’ın gerekli bilgi güvenliği önemlerini almasına karşın web sitesine ya da sisteme yapılan saldıralar sonucu zarar görmesi ve yahut üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Desnar’ın ya da ona bağlı veya onun bağlı olduğu herhangi bir grup şirketinin veya çalışanlarının, yöneticilerinin, yetkilendirdikleri kişi veya kuruluşlarının, hukuki veya cezai hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcı ya da Kullanıcılar, Desnar‘ın, Web Sitesi Kullanım Koşullarını, Kiralama Koşullarını veya gizlilik politikasını tek taraflı olarak her an değiştirme ya da güncelleme hakkına sahip olduğunu, bunlarda yapılacak her türlü değişikliği peşinen kabul ettiklerini beyan etmişlerdir.

Kullanıcı ya da Kullanıcılar, websitesi ile paylaştıkları iletişim numaraları ve e-posta adreslerine Desnar’ın kampanya ve bildirim mesajları iletmesini kabul beyan etmişlerdir.

Soru ve önerileriniz için [email protected]  vey 444 8 369 nolu numaralarımızdan bize ulaşabilir siniz.